داجرز به بهترین شکل ممکن در 2020 موفق به کسب سری جهانی شد

این گزیده ای از The Buzzer است که خبرنامه ایمیل روزانه CBC Sports است. با عضویت در اینجا ، در مورد آنچه در ورزش اتفاق می افتد سرعت داشته باشید.

با پیروزی 3-1 شب گذشته برابر پرتوهای خلیج تامپا ، داگرهای لس آنجلس اولین قهرمانی خود را در 32 سال گذشته بدست آوردند ، و خشکسالی آزار دهنده ای را رقم زدند که درست پس از هومر افسانه ای کرک گیبسون در سری جهانی 1988 آغاز شد.

این قلاب بسیار خوبی است. اما این پایین لیست افرادی است که از دیشب درباره آنها صحبت می کنند. دلیل آن این است که این بازی (و جشنی که بعد از آن برگزار شد) فقط بحث برانگیز نبود ، بلکه بحث برانگیز بود به گونه ای که عمیق ترین اضطراب ما را در مورد بیس بال و خود زندگی در این سال وحشتناکی که زندگی می کنیم برانگیخته است. همه اینها فقط کمی روی بینی بود. بیایید دو بزرگترین داستان را باز کنیم:

1. جاستین ترنر ، ستاره داجرز ، در طول بازی آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد ، برداشته شد و به او گفته شد که ایزوله شود و سپس کاملاً برعکس عمل کرد.

هنگامی که دیو رابرتز ، مدیر داجرز ، سومین بازیکن اصلی خود را پس از هفتمین بازی یک بازی یک بار انجام داد ، هیچ کس تماشا نمی کرد که چه چیزی باید از آن استفاده کند. این داستان بعداً بیرون آمد ، همانطور که جف پاسان از ESPN به طور مفصل توضیح داد. در دوره دوم ، لیگ برتر بیس بال از آزمایشگاهی تماس گرفت که آزمایشات ویروس کرونا را انجام می دهد و می گوید نتایج حاصل از روز تعطیل روز دوشنبه ، که گزارش می شود با تاخیر رسیده است ، برای ترنر نتیجه ای بی نتیجه است. سپس تصمیم گرفته شد که تست ترنر را سریع از روز سه شنبه دنبال کنید. وقتی مثبت شد (اولین بازی بیس بال در تقریباً دو ماه گذشته) ، MLB به داجرز گفت که ترنر را فوراً از بازی خارج کرده و پروتکل حکم کند که او خودش را منزوی کند.

تیم از دستور اول پیروی کردند ، اما دستور دوم کاملاً نادیده گرفته شد – و به روشی گستاخانه. پس از اینکه LA موفق به کسب پیروزی نهایی شد ، ترنر همانجا در زمین جشن گرفت. تصویری از اوست که جام جهانی را با ماسک برافراشته کرده است ، اما در بسیاری از مهمانی های داخل زمین زحمت پوشیدن آن را نداشت. او هم تیمی ها را در آغوش گرفت. او همسرش را بوسید. او بدون نقاب برای یک عکس تیمی در حالی که درست در کنار رابرتز ، که یک بازمانده از سرطان است نشسته بود ، عکس گرفت.

همه اینها توسط Dodgers مجاز و حتی تشویق شدند. ترنر یکی از بهترین بازیکنان و رهبران احساسی آنها است – شخصیتی دوست داشتنی که با ضربه ستاره ای و ریش قرمز بوته ای خود با طرفداران ارتباط برقرار کرده است. هم تیمی ستاره موکی بتس احساسات داجرز را با این جمله خلاصه کرد: “او عضوی از تیم است. ما او را از هیچ چیز مستثنی نمی کنیم.”

بسته به میزان سخاوتمندی که می خواهید باشید ، جشن ترنر و داجرز پس از بازی یا نمونه ای زنده و تنفس بود (متأسفانه در مورد افراد مجاور) خستگی ویروس کرونا یا فقط بی احتیاطی ساده. در حالی که هشتمین ماه این کابوس را زیر و رو می کنیم ، به نظر منصفانه است که از شخصیت های عمومی بخواهیم با گستاخی قوانین تلویزیون بین المللی را زیر پا نگذارند.

ترنر ، بدون نقاب ، برای گرفتن عکس دسته جمعی به هم تیمی هایش پیوست. (اریک گی / آسوشیتدپرس)

2. ری ها پارچ شروع خود را خیلی زود بیرون آوردند.

برخلاف جشن ترنر ، این حداقل قابل دفاع است. بله ، بلیک اسنل شب گذشته سر و کار داشت: 5⅓ نوبت ، یک اجرا ، دو ضربه ، بدون پیاده روی و 9 ضربه اعتصابی. و او فقط 73 زمین پرتاب کرده بود ، بنابراین خستگی عاملی نبود. در زمان های قدیم (10 سال پیش) ، هیچ کس حتی در گاو نر نیست.

اما این سال 2020 است و اینها اشعه ها هستند. باهوش ترین تیم بیس بال با انجام کارها به روال مرسوم ، در سومین کمترین حقوق و دستمزد بیس بال به سری جهانی راه پیدا نکرد. و تجزیه و تحلیل آنها می گوید که اثر پارچ در سومین بار از طریق دستور ضربات حریف به طرز چشمگیری کاهش می یابد. بهتر است در آن مرحله یکی از تجهیزات بی پایان تسکین دهنده های پرتاب شعله های تمپا را وارد کنید. بنابراین پس از آنکه اسنل در ششمین کار خود یک تک و یکپارچه و خالی از ضربه را به شماره 9 LA ارائه داد ، کوین کش مدیر Tampa همان کاری را انجام داد که در تمام طول فصل انجام داده بود – او قبل از اینکه بتواند با مرد اصلی بازی روبرو شود ، شروع کننده خود را محکم کرد. دفعه سوم.

متأسفانه ، یک روند صدا همیشه به نتایج صدا تبدیل نمی شود. نیلی اند اندرسون سریعاً دبل کرد تا بتس ، سپس یک زمین وحشی را که نتیجه تساوی را به ثمر می رساند ، از هم باز کرد ، سپس اجازه داد تا یک زمین زیر زمینی که بتس را با یک گل پیش رو وارد میدان کرد.

تصمیمات حدس دوم برای تصمیم گیری مدیران در مورد کشیدن پارچ شروع خود چیز جدیدی نیست (از Grady Little بپرسید). اما این یکی گرما را درگیر جنجال درگیری فرهنگ جنگ بین طرفداران آمار پرست (نسبتاً جوان تر) و افراد قدیمی مدرسه ای کرد که آرزو می کنند بازی به همان روال گذشته برگردد. در این مورد: شما نمی توانید ری ها را مقصر بدانید که برای بردن باید کاری انجام دهید. آنها مبارزان چریکی بیس بال هستند. اما منطقی است که روزهایی را فراموش نکنید که دوئل آغازگر در یک بازی بزرگ روایتی آماده و حتی گاهی هوای یک مبارزه سنگین وزن را فراهم کند. در آن زمان همه چیز بهتر به نظر می رسید – و مطمئناً ساده تر -.

هرچند همه چیز بد نبود.

اگر می توانید از تمام چیزهایی که ما پشت سر گذاشتیم عبور کنید (و بله ، این خیلی چیزها را می پرسد) ، موارد بیس بال خوبی در این مجموعه اتفاق افتاد. برای داجرها ، کوری سیگر کوتاه ، پس از ضرب و شتم .400 با دو هومر و پنج RBI در شش بازی ، جایزه MVP جهانی را از آن خود کرد. بتس یک هومر بیمه را در هشتم اضافه کرد و وضعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین ستاره های بیس بال بیشتر تقویت کرد. Clayton Kershaw که بسیار بدخیم بود – و احتمالاً ناعادلانه – سرانجام یک حلقه (و میمون از پشت) با پس از یک فصل محکم گرفت که باید کسانی را که سه بار برنده Cy Young را چوکر می خوانند ساکت کند.

در سمت تامپا ، رندی آروزارنا یک مسابقه فوق العاده عالی را برای همه فصل انجام داد که متأسفانه به دلیل باخت تیمش ، احتمالاً به تاریخ می بازد. هومر او در اولین بازی سومین سری جهانی و دهمین در 18 بازی گذشته بود. او در 20 بازی پلی آف ، 377/0 را زد. او برنده جایزه ALCS MVP شد و اگر Rays عنوان را کسب می کرد احتمالاً MVP سری جهانی را اضافه می کرد.

آروازارنا یک داستان عالی است – یک پناهنده 25 ساله کوبایی که اولین ماه فصل را پس از ابتلا به ویروس کرونا در انزوا سپری کرد و هیچ کس فکرش را نکرد تا اینکه ناگهان به عنوان ستاره بزرگترین صحنه این ورزش درآمد. بنابراین شاید امیدی به بیس بال باشد. و برای همه ما