جین در برنامه کوتاه مردان در جام چین پیشتاز است

آنچه برای بويانگ جین اسکیت باز چینی از دست رفته بود طرفداران او بودند.

جین ، مشهور به نمایش های دلپذیر جمعیت ، روز جمعه با کسب 103.94 امتیاز در برنامه کوتاه مردان جام حذفی روز جمعه در برنامه کوتاه مردان بود که با 92.56 امتیاز بالاتر از هان یان قرار گرفت. یودونگ چن با 75.74 امتیاز سوم شد.

جین روال خود را با یک لوتس چهار برابر باز کرد و با یک ترکیب چهار تایی دوتایی و دوتایی پا به دنبال آن رفت.

جام چین دومین رویداد سری Grand Prix اتحادیه بین المللی اسکیت است و به دلیل شیوع ویروس کرونا کاهش یافته است.

در مرکز فرهنگ و ورزش چونگ کینگ هوآکسی هیچ تماشاگری مجاز نبود. این مسابقات به طور معمول اسکیت بازانی را از سراسر جهان می کشاند اما به دلیل محدودیت سفر فقط به ورزشکاران داخلی محدود شد.

COVID-19 مقدماتی المپیک و سایر مسابقات مهم بین المللی در چین را مجبور به لغو یا جابجایی مجدد کرد اما برگزاری این رویداد ISU نشانه این است که اوضاع به آرامی به حالت عادی باز می گردد.

با برنامه ریزی بازی های المپیک پکن در فوریه سال 2022 ، جام چین توسط انجمن اسکیت چین مورد استفاده قرار می گیرد تا پیشرفت برخی از امیدوار کننده ترین اسکیت بازان خود را ارزیابی کند.

هونگی چن پس از برنامه کوتاه زنان با 64.63 امتیاز اول شد. آنجل لی با 49.94 امتیاز دوم شد و مینجی جین با 47.75 امتیاز دوم شد.

در رقص یخ ، Shiyue Wang و Xinyu Liu پس از رقص ریتم با 84.23 امتیاز یک برتری راحت داشتند. هونگ چن و ژومینگ سان با 76.57 امتیاز در رده دوم قرار گرفتند و پس از آنها وانگگی نینگ و چائو وانگ با 69.07 امتیاز قرار گرفتند.

مطالب جذاب پیشنهادی
ژنیکوماستی یا بزرگی سینه در مردان چیست؟

دور بعدی سری Grand Prix ISU ، جام بین 20 تا 22 نوامبر Rostelecom در روسیه است.

پوشش جام چین در CBCSports.ca روز شنبه ساعت 1:30 بامداد با رقص یخ ادامه دارد ، و پس از آن بانوان (2:45 صبح به وقت شرق) ، مردان (4:10 بامداد بامداد) و جفت (5:35 بامداد) ET) مسابقات.

آن نمایش اسکیت شکل

اگر به دنبال پوشش بیشتر اسکیت روی بدن هستید ، CBC Sports ‘ آن نمایش اسکیت شکلبه میزبانی اعضای سابق تیم ملی کانادا ، آشر هیل و دیلن موسکوویچ ، المپیک ، برای یک فصل دیگر بازگشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=XRhQqRseg0M