جوی دراپ: به یاد تینا ترنر، اسطوره راک اند رول و ارتباط کانادایی اش

سلام دوستان! من هنوز در حال بهبودی از زیبایی کوه های راکی ​​هستم. بازدید من از کلگری با یک سفر یک روزه به بانف و دریاچه لوئیز با همسرم، مارک، مشخص شد.

کیفیت هوای کلگری به دلیل آتش‌سوزی‌های جنگلی بد بود، اما روزی که ما رفتیم، آسمان باز شد و این تئاتر باشکوه با عظمت زمین‌شناسی را به ما داد.

نسخه دیگری از عظمت، ستاره بسکتبال Laeticia Amihere است. اولین زن کانادایی که دانک می کند یک قهرمان NCAA است که امسال در WNBA درفت شد و برای آتلانتا دریم بازی می کند.

من سال گذشته با او مصاحبه کردم پادکست من و او یک گوهر است این قطعه روی او باعث خوشحالی زیادی برای من شد:

من با این داستان باورنکردنی خانم آیریس دیویس، یک زن بریتانیایی که نجات داده بود، برخورد کردم بیش از ششصد گربه ها از زباله های پس از حمله رعد اسا لندن در سال 1941.

همانطور که می دانید، من عاشق گربه ها هستم و بنابراین احساس کردم که مجبور شدم این تاریخچه پشمالو دوست داشتنی را با شما به اشتراک بگذارم.

در یک یادداشت سنگین تر، اما همچنان شادی بخش، می خواستم به از دست دادن اسطوره راک اند رول، تینا ترنر اشاره کنم. او پس از به جا گذاشتن این اثر باورنکردنی در جهان و موسیقی در سن 83 سالگی درگذشت.

مطالب جذاب پیشنهادی
قیمت هر متر حفاظ نرده شاخ گوزنی

من همیشه از طرفداران تینا ترنر بوده ام و نه فقط به این دلیل که زندگی او با مقاومت و جشن است، بلکه به این دلیل که تماشای او روی صحنه مرا تشویق کرد که عاشق آن ژانر شوم.

اگرچه می‌دانیم که زنان سیاه‌پوست سهم زیادی در راک اند رول داشته‌اند، اما همیشه این جایی نیست که آنها تقویت شده‌اند. اما تینا ترنر صاحب صحنه بود. او با بزرگترین هنرمندان تمام دوران همکاری کرد و با هر اجرا من را کاملاً شگفت زده کرد.

شادی که او در حین آواز خواندن و رقصیدن به نمایش گذاشت و همین که بود، چیزی است که من شاهد آن بودم.

در دوران کودکی یادم می آید که اولین بار آن را دیدم این فقط عشق است ویدیوی دونفری فوق العاده او با کانادا برایان آدامز. من مسحور شده بودم. او بسیار طبیعی بود و شیمی آنها الکتریکی بود. آنها دوستان صمیمی ماندند و ادامه دادند همکاری های آنها با گذشت سالها

من تمام آهنگ های او را از روی قلب می دانستم (هنوز هم می دانم). او با این شدت و صمیمیت می خواند. من تمام عمرم حرفه او را دنبال کردم و احساس می کنم بسیار خوش شانس بودم که در دوره ای زنده بودم که او نبوغ خود را به ما هدیه می داد.

حتی به یاد می‌آورم که CBC از آهنگ او استفاده کرده است به سادگی بهترین به عنوان بخشی از مونتاژ پلی آف در سال 1990 زمانی که نفت ادمونتون جام استنلی را برد.

برادرم آن را روی ضبط VHS ما چسباند و ما آن را چند صد بار تماشا کردیم.

مطالب جذاب پیشنهادی
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

او آهنگ‌های معروف زیادی دارد، اما این آهنگ خاص فراتر از هنر و ورزش است و هنوز سرود عظمتی است – با وجود امتیاز.

کاور آهنگ های او همچنین در لحظات مهمی در تاریخ تلویزیون کانادا از جمله برنده جایزه به اوج خود رسیده است. شیتس کریک در دو صحنه متفاوت

او خیلی دلتنگ خواهد شد.

امیدوارم آخر هفته شما برقی و پر از ارتباطات با خانواده و دوستان باشد.