جنس انواع لوله ساختمانی – ساختمانچی

✅ مقاومت زیاد این لولههای باعث شده تا در بخشهای مختلف صنعتی مورد استفاده قرار بگیرند. ✅ با توجه به کیفیت بالایی که دارند، میتوان برای انتقال سیال در سیستمهای موتورخانه استفاده کرد. انواع لوله کاروگیت را می توان جزو مقاوم ترین لوله ها طبقه بندی کرد. برای استفاده و نصب اتصالات باید از یک سوم کناف و دو سوم سرب مذاب استفاده کرد. به همین دلیل از تیوپهای PVC برای انتقال آب داغ استفاده نمیشود. تیوپهای پلاستیکی علاوه بر این که سبک هستند، بلکه قیمت بسیار ارزانی دارند و نصب آنها در کوتاهترین زمان ممکن صورت میگیرد. در نظر داشته باشید که لوله های درزدار اغلب نیاز به جوشکاری داشته و به نوعی باید جریان برق با فرکانس بالا در آنها رد و بدل شود.

لوله های پی وی سی در برابر حرارت زیاد فرم و استحکام خود را از دست می دهند . لوله های سی پی وی سی را می توان به آسانی با لوله بر یا آهن بر برید. اصولاً از این لوله ها برای زیر سینک آشپزخانه و یا لوله های تعبیه شده در زیرزمین استفاده می شود . لولههایی که در زمینه انتقال مایعات استفاده میشوند، معمولاً مواد بهداشتی مثل آب را از جایی به جایی دیگر انتقال میدهند.

برای انتقال مواد در سیستمهای فاضلابی باید از تیوپهای مقاوم و با دوام استفاده شود. سپس مدلهای مختلف آن مانند لوله نایلون، پلی اتیلن، پلیپروپیلن، پلی بوتیلن و تیوپهای پلیمر کریستال مایع ساخته شدند. لوله کاروگیت، لوله ای دو جداره با استحکام بالا است؛ دیواره داخلی آن ها به صورت کاملاً صاف و صیقلی و دیواره خارجی به شکل حلقه حلقه یا آجدار است.

مطالب جذاب پیشنهادی
کانادایی های محافظت نشده می توانند در پیش نویس گسترش NWSL وجود داشته باشند

عملیات ساخت این لوله به این صورت است که ابتدا ورق را به شکل لوله در می آورند. طراحی این مدل از پایپها به گونه ای است که بتوانند بیشترین فشار را تحمل کنند و در زمان انتقال مواد گازی از مکانی به مکانی دیگر دچار مشکل لوله بدون درز شیراز نشوند. تأسیسات شهری که مهم ترین آن ها سیستم های انتقال آب و فاضلاب هستند، نقطه توجه مهندسان قرار گرفتند و به تدریج لوله های فلزی و سیمانی، از رده خارج و لوله های پلی اتیلن جایگزین آن ها شدند. به علت سطح ناصاف داخل این لوله ها رسوب پذیری آن ها بالا می باشد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد لوله بدون درز کربن استیل بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.