جاستین ترنر پس از آزمایش مثبت ویروس ، برای بازگشت به میادین توسط MLB تنبیه نخواهد شد

جاستین ترنر به دلیل آمدن به زمین در هفته گذشته برای جشن قهرمانی در مسابقات جهانی با هم تیمی های خود در لس آنجلس داجرز پس از مثبت بودن تست COVID-19 ، توسط لیگ برتر بیس بال تنبیه نخواهد شد.

پس از اینکه MLB نتیجه آزمون را به داگرها اطلاع داد ، نفر سوم بعد از هفت بار بازی 6 در 27 اکتبر حذف شد. او پس از پیروزی 3-1 لس آنجلس به میدان بازگشت ، نقاب خود را برداشت و با هم تیمی ها عکس گرفت.

راب منفرد ، کمیسر بیس بال ، روز جمعه گفت: “تحقیقات ما اطلاعات مربوطه دیگری را نشان داد که اگرچه آقای ترنر را از مسئولیت رفتار خود معاف نمی کند ، اما به دلیل این که او تصمیم گرفت اتاق انزوا را ترک کند و به زمین برگردد ، کمک می کند.” “اول ، هم تیمی های آقای ترنر او را فعالانه تشویق کردند که از اتاق انزوا خارج شود و برای گرفتن عکس به زمین برگردد. بسیاری از هم تیمی ها احساس کردند که قبلاً در معرض آقای ترنر قرار گرفته اند و آماده تحمل خطر اضافی هستند.

“دوم ، آقای ترنر معتقد است كه وی از حداقل یك كارمند داجرز مجوز بازگشت به این زمینه را برای شركت در یك عکس گرفته است. اگرچه احتمالاً اعتقاد آقای ترنر محصول ارتباط نادرست بوده است ، اما حداقل دو كارمند داجرز چیزی به آقای ترنر هنگام ورود به میدان ، که اعتراف کردند ممکن است این تصور را داشته باشد که رفتار او قابل قبول است.

مطالب جذاب پیشنهادی
آلپاین کانادا تیم ها را در میان نگرانی های روزافزون COVID-19 به خانه می فرستد

تماشا کنید | جاستین ترنر با هم تیمی های خود جشن می گیرد:

جاستین ترنر پس از ثبت اولین تست مثبت لیگ برتر بیس بال در 59 روز گذشته ، از پیروزی 3-1 لس آنجلس داجرز مقابل تامپا بای ری حذف شد ، اما او حدود یک ساعت بعد از بازی بازگشت و به مسابقات پیوست. 2:16

“سوم ، در طی وضعیت تا حدودی هرج و مرج در زمین ، توسط شخصی ناشناس به آقای ترنر نادرست گفته شد که سایر بازیکنان مثبت آزمایش کرده اند ، و این تصور را در ذهن آقای ترنر ایجاد کرده است که او را برای جداسازی جدا می کنند. در نهایت ، لیگ برتر به عنوان مثال ، در گذشته ، باید یک شخص امنیتی برای نظارت بر آقای ترنر که از وی خواسته شد منزوی شود ، تعیین شود و آقای ترنر باید سریعتر از ورزشگاه به هتل منتقل شود. “

مانفرد گفت که با ترنر صحبت کرده است و “من با کف زدن از جاستین به دلیل پذیرش مسئولیت ، عذرخواهی و تعهد برای الگوی مثبت پیش بردن این موضوع ، این موضوع را می بندم.”

ترنر گفت كه او دو همسر خود را با همسرش كورتني در مطب پزشكي در محوطه كلاب تماشا كرده و تصور كرده است كه هيچ مخالفتي از سوي مقامات داجرز براي بازگشت او به ميدان وجود ندارد. وی همچنین گفت که وقتی به میدان برگشت ، فکر کرد افراد کمی آنجا خواهند بود و برنامه او این بود که سریع با همسرش عکس بگیرد.

مطالب جذاب پیشنهادی
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

ترنر در بیانیه ای گفت: “با این حال ، آنچه برای گرفتن یک عکس از ما در نظر گرفته شده بود ، به چندین سلام و عکس تبدیل شد که در آن من مختصر و غیرمنطقی ماسک خود را برداشتم.” “من صمیمانه از همه افراد در زمین بخاطر عدم درک خطرات بازگشت به زمین ، صمیمانه عذرخواهی می کنم. من تقریباً با همه هم تیمی ها ، مربیان و اعضای کادرفنی صحبت کرده ام و قصد من این نبوده که کسی را ناراحت کنم یا کسی را در معرض خطر بیشتری قرار دهم “

MLB آزمایشگاه آزمایش COVID-19 خود را در خارج از فصل برای مناطق کم برخوردار در جوامعی که تیم های اصلی لیگ در آن مستقر هستند ، در دسترس قرار می دهد.