ثروت NHL متمرکز شده است (و سایر اقدامات ارزیابی فوربس)

این گزیده ای از The Buzzer است که خبرنامه ایمیل روزانه CBC Sports است. با عضویت در اینجا ، در مورد آنچه در ورزش اتفاق می افتد سرعت داشته باشید.

آنچه در حال حاضر باید از دنیای ورزش بدانید اینجاست:

مقادیر حق رای دادن NHL پایین است – اما نه آنقدر که فکر می کنید

امروز فوربس ارزیابی سالانه خود را در مورد بودجه لیگ منتشر کرد و طبق معمول نکات جالب توجهی برای باز کردن وجود دارد. شاید حتی امسال مورسو به دلیل تأثیر همه گیر باشد.

طبق ارقام فوربس ، متوسط ​​ارزش یک حق بیمه NHL در سال گذشته با دو درصد کاهش به 653 میلیون دلار آمریکا رسیده است. این تقریباً دقیقاً همان چیزی است که سیاتل دو سال پیش برای یک تیم گسترش دهنده پرداخت کرد. و با توجه به اینکه ماه آخر فصل عادی 2019-2020 با همه گیری از بین رفت ، خیلی بد به نظر نمی رسد ، کل بازی های حذفی بدون طرفداران اتفاق افتاد و فصل 21-20-2020 هنوز شروع نشده است و احتمالاً حدوداً کوتاه خواهد شد یک سوم وقتی که می شود.

اما هنوز هم ، این اولین سال از سال 2001 است که میانگین ارزش حق رای دادن کاهش یافته است. و طبق گزارش فوربس ، درآمد لیگ فصل گذشته 14 درصد کاهش یافت (به 4.4 میلیارد دلار). عدد دیگری که به نظر می رسد ادعاهای مالکان را تایید می کند که آنها در حال حاضر احساس فشار می کنند: درآمد عملیاتی 68 درصد کاهش یافت.

بچه های بزرگ در بالای حال خوب هستند ، هر چند. برای ششمین سال متوالی ، نیویورک رنجرز دارای بالاترین ارزش حق رای دادن (1.65 میلیارد دلار) است. بعدی تورنتو (1.5 میلیارد دلار) ، مونترال (1.34 میلیارد دلار) ، شیکاگو (1.1 میلیارد دلار) و بوستون (1 میلیارد دلار) هستند. این پنج تیم که با قراردادهای مجلل تلویزیون محلی تقویت شده اند ، تقریباً یک چهارم درآمد NHL را برآوردهای Forbes تشکیل داده اند. آنها را بردارید و لیگ از یک تجارت سودآور به یک تجارت 50 میلیون دلاری ضرر می کند.

مطالب جذاب پیشنهادی
آموزش تعمیرات لوازم خانگی ✔️ [تا 30% تخفیف + در کارگاه مجهز] ✔️ برق گستران

تا حدودی شگفت آور ، مونترال با درآمد 50 میلیون دلاری ، ثروتمندترین قرارداد تلویزیونی را داشت. تورنتو با 40 میلیون دلار بعدی بود. رنجرز با 35 میلیون دلار چاق ترین معامله آمریکا را داشت. برای متن ، قراردادهای تلویزیون ملی NHL (با راجرز در کانادا و NBC در ایالات متحده) فقط 20 میلیون دلار به هر تیم پرداخت می کند. همانطور که فوربس متذکر می شود ، این مبلغ کسری از 260 میلیون دلار است که هر تیم NFL هر ساله دریافت می کند.

در مورد سایر تیم های کانادایی ، ونکوور در رتبه 10 از نظر حق رای دادن با 725 میلیون دلار ، ادمونتون 14 ام (550 میلیون دلار) ، کالگری 20 (480 میلیون دلار) ، اتاوا 26 ام (430 میلیون دلار) و وینیپگ 27 ام (385 میلیون دلار).

دو خبر جالب دیگر: کم ارزش ترین تیم آریزونا (285 میلیون دلار) است و قهرمانان جام استنلی ضرر کردند. طبق گفته فوربس ، خلیج تامپا (که با ارزش 460 میلیون دلار در رتبه 21 قرار دارد) ضرر عملیاتی 11 میلیون دلاری را در مسیر کسب جام در حباب از دست داد.

Tampa Bay بهترین تیم در فصل گذشته یخ بود ، اما در خط پایین آنها نشان نمی داد. (بروس بنت / گتی ایماژ)

به سرعت…

به نظر می رسد که امسال یک بخش NHL کاملاً کانادایی دریافت می کنیم. گری بتمن ، کمیشنر ، دیروز گفت که “احتمالاً” این اتفاق می افتد که فصل از سر گرفته شود ، اگر لیگ و بازیکنان به آخرین هدف خود برسند ، 13 ژانویه خواهد بود. در واقع چاره ای جز این نیست که هفت تیم کانادایی مستقر در این فصل فقط با یکدیگر بازی کنند. دولت فدرال در رد درخواست های Blue Jays و Raptors برای بازی در تورنتو به صراحت اعلام کرد که اجازه نمی دهد تیم ها از مرز عبور و مرور کنند. بنابراین هنگامی که NHL و اتحادیه بازیکنان سرانجام به توافق بازگشت به بازی خود رسیدند ، انتظار داشته باشید که یک تقسیم بندی کاملا کانادایی همراه با ترکیب مجدد 24 تیم مستقر در ایالات متحده برای فصل منظم پیش رو را ببینید.

فینال جام MLS تعیین شد. شب گذشته سیاتل یک مسابقه وحشیانه را آغاز کرد تا شب گذشته مینسوتا را در فینال کنفرانس غرب با نتیجه 3-2 شکست دهد و در مسابقات قهرمانی با یک قهرمان شرقی کلمبوس قرار بگیرد. کلمبوس دانه شماره 3 در شرق و سیاتل شماره 2 در غرب بود ، اما کلمبوس میزبان میزبان خود شد زیرا در فصل منظم رکورد بهتری داشت. سیاتل سال گذشته و در سال 2016 قهرمان جام MLS شد و این پنجمین دوره چهارمین سفر به فینال است. تنها عنوان کلمبوس در سال 2008 به دست آمد. این مسابقه شنبه ساعت 8:30 بعد از ظهر است.

فردا آخرین مسابقه سال گلف سال برگزار می شود. درست است ، در ماه دسامبر. قرار بود مسابقات اوپن زنان ایالات متحده در اوایل ماه ژوئن برگزار شود تا زمانی که بیماری همه گیر باعث به تعویق افتادن آن شود. خوشبختانه ، آن در هوستون است ، جایی که پیش بینی دور ابتدای پنجشنبه آسمان آفتابی و اوج روز 23 درجه سانتیگراد است. دو کانادایی در حال بازی هستند: شماره 6 جهان بروک هندرسون و النا شارپ در رتبه 99. هندرسون نمایش های قدرتمندی را در دو رشته از سه رشته اصلی زن برگزار کرد که امسال برگزار شده است. وی پس از از دست دادن برش در مسابقات اوپن بریتانیا در ماه آگوست ، یک پلی آف سه جانبه را از دست داد تا در دومین مسابقه در ANA Inspiration در سپتامبر به تساوی دست یابد و در مسابقات قهرمانی PGA زنان در اکتبر ششم شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که باید در Open US جستجو کنید ، این ویدئو را تماشا کنید.

و در نهایت…

با مربی کانادایی K آشنا شوید.

از نظر شهرت و پول ، او نمی تواند مایک Krzyzewski ، مربی برجسته دوک را که 5 عنوان قهرمانی NCAA را به دست آورده است ، ثبت کند ، دارای همه رکورد بردهای بسکتبال در کالج (1،157) است و گفته می شود سالانه 9 میلیون دلار درآمد دارد. اما ، استیو کنچالسکی در 45 سال مربیگری تیم مردان در دانشگاه سنت فرانسیس خاویر در نوا اسکوشیا ، با ثبت 918 پیروزی در بسکتبال کالج کانادا ، موفق به کسب سه عنوان قهرمانی شده است.

کنچالسکی اکنون 75 ساله است و قرار بود این فصل آخرین هورا باشد. وی پس از میزبانی St. FX در مسابقات قهرمانی Final 8 U March در مارس آینده ، قصد داشت بازنشسته شود و تیم را به دستیار Tyrell Vernon تحویل دهد. اما این رویداد لغو شد و فصل St. FX به دلیل همه گیری همه گیر به تعویق افتاد. هنوز امید است که ممکن است چند بازی نمایشگاهی در زمستان امسال امکان پذیر باشد ، اما کنچالسکی نتیجه ارسال را بدست نخواهد آورد. اطلاعات بیشتر در مورد حرفه بی نظیر مربی را اینجا بخوانید.

شما سرعت دارید هر روز هفته با مشترک شدن در زیر ، Buzzer را در صندوق ورودی خود قرار دهید.