تنیس بازان کانادایی به دنبال بازگشت به مسیر آزاد فرانسه هستند

صحنه تنیس کانادا در سال‌های اخیر به لطف یک هسته جوان از استعدادهای داخلی که در بزرگترین صحنه‌های این ورزش راه افتادند، به اوج جدیدی رسید.

به نظر می رسد در این فصل یک دوره خنک کننده حل شده است. بازیکنان برتر کانادا به دنبال اصلاح این موضوع در مسابقات آزاد فرانسه خواهند بود.

فلیکس اوگر-آلیاسیم در رتبه 10 دومین گرند اسلم این فصل است. دنیس شاپوالوف، که پاییز گذشته نیز به قهرمانی کانادا در جام دیویس کمک کرد، دیگر کانادایی در رشته انفرادی مردان در رولان گاروس است.

بیانکا آندریسکو، قهرمان آزاد ایالات متحده در سال 2019، رهبری تیم کانادایی در انفرادی زنان را بر عهده دارد. لیلا فرناندز که در فلاشینگ میدوز در سال 2021 به فینال رسید و ربکا مارینو به او پیوستند.

رابرت بتاور، گوینده قدیمی تنیس و مربی سابق تیم دیویس کاپ کانادا، گفت: «پس از چنین موفقیتی اغلب یک مرحله تثبیت وجود دارد. “اول از همه، شما دیگر شکارچی نیستید، شما شکار شده اید. بنابراین شما اکنون یک کالای شناخته شده هستید.

“تور شروع می کند تا بفهمد شما چگونه بازی می کنید، به طوری که دشوارتر می شود.”

Auger-Aliassime از مونترال و شاپوالوف رده سی و یکم از ریچموند هیل، هر دو در این فصل از ناحیه زانو آسیب دیدند. Auger-Aliassime همچنین از یک رویداد تنظیم در لیون به دلیل مشکل شانه خارج شد، اگرچه ممکن است این عقب نشینی احتیاطی بوده باشد.

آندریسکو، از میسیساگا، انترنتی، در رتبه 41 جهان قرار دارد در حالی که فرناندز، از لاوال، کوئه، در رتبه 51 قرار دارد. مارینو، از ونکوور، شماره 79 جهان است.

مطالب جذاب پیشنهادی
بررسی ها و قیمت های تهویه مطبوع مرکزی 2022

“بازیکنان خطرناک”

اگرچه ممکن است رتبه آنها کمی دیر افت کرده باشد، اما به راحتی می توان فراموش کرد که اوگر-آلیاسیمه، شاپوالوف، آندرهسکو و فرناندز همگی در اوایل 20 سالگی خود هستند.

بتائوئر، مدیر عامل موسسه پاسفیک برای تعالی ورزشی، گفت: آنها بازیکنان بسیار خطرناکی هستند. “هر بازیکنی، اگر بتواند چند برد خوب به دست بیاورد، می‌تواند به مرحله یک چهارم نهایی برود.

و بعد از اینکه به مرحله یک چهارم نهایی رسیدید، واقعاً به خودتان فرصت داده اید.»

آندریسکو در سال 2019 در رتبه چهارم جهان قرار گرفت در حالی که فرناندز در آگوست گذشته به رتبه 13 حرفه ای دست یافت. اوگر-آلیاسیم در نوامبر گذشته در شماره 6 قرار داشت و شاپوالوف در سال 2020 شماره 10 را در اختیار داشت.

رافائل نادال اسپانیایی امسال برای دفاع از عنوان قهرمانی خود بازنگشته است زیرا 14 بار قهرمان اوپن فرانسه در حال پرستاری از آسیب دیدگی لگن است.

شماره 1 تازه نصب شده کارلوس آلکاراز در حالی که مدافع عنوان قهرمانی ایگا سویاتک از لهستان تیتر یک رشته زنان است، مورد علاقه است. او همچنین در سال 2020 برنده مسابقات آزاد فرانسه شد.

Auger-Aliassime قرار بود در برابر فابیو فوگنینی ایتالیایی بازی کند و شاپوالوف، شماره 26، قرار بود با براندون ناکاشیما آمریکایی دیدار کند.

آندریسکو در بازی ویکتوریا آزارنکا از بلاروس، بازیکن هجدهم، یک بازی بازکننده سخت به تساوی کشید. فرناندز قرار بود با مگدا لینته از لهستان، بازیکن بیست و یکم دیدار کند و مارینو قرار بود نقش دایانا اشنایدر از روسیه را بازی کند.

تمامی بازیکنان کانادایی که در قرعه کشی های مقدماتی شرکت کردند حذف شدند.

مطالب جذاب پیشنهادی
آلفونسو دیویس به عنوان برترین بازیکن فوتبال مردان کانادا انتخاب شد

در رده 18، گابریلا دابروسکی از اتاوا، رتبه اول کانادایی در دونفره زنان است. او با لویزا استفانی برزیلی تیم خواهد شد و قصد دارد با ناتانیل لامونز آمریکایی دوبل ترکیبی بازی کند.

فرناندز و مارینو نیز در حال برنامه ریزی برای بازی دوبل با شرکای مربوطه خود هستند.