تغییرات در تنیس زنان یک مشکل را حل می کند اما ممکن است مشکل دیگری ایجاد کند

این گزیده ای از The Buzzer است که خبرنامه ایمیل روزانه CBC Sports است. با عضویت در اینجا ، در مورد آنچه در ورزش اتفاق می افتد سرعت داشته باشید.

آنچه در حال حاضر باید از دنیای ورزش بدانید اینجاست:

تنیس زنان تغییرات بزرگی را اعلام کرد – اما آیا آنها واقعاً هستند؟

انجمن تنیس زنان به تازگی “علامت تجاری مجدد” جام جهانی WTA را راه اندازی کرده است که شامل یک آرم جدید ، شعار جدید و جالبتر از آن ، اسامی جدیدی برای رده های مسابقات خود است. خداحافظی با نامفهوم های اشتباه مانند Premier Mandatory ، Premier 5 ، Premier و International. مسابقاتي كه در آن دو رده اول قرار گرفتند در رده جديد WTA 1000 ادغام مي شوند. رویدادهای برتر برتر در حال حاضر WTA 500 ، و International WTA 250 است.

در نگاه اول ، این یک تماس خوب است. درک شماره ها برای طرفداران آسان تر از رمزگشایی تفاوت کیفیت بین Premier 5 و فقط یک رویداد ساده Premier است. اما سیستم جدید نامگذاری آنطور که به نظر می رسد هواگیر نیست و می تواند عواقب ناخواسته ای را برای WTA به همراه داشته باشد.

دلیل اصلی برای تغییر ردیف های شماره دار این است که تور ATP مردان این کار را انجام می دهد و منطبق شدن با آنها منطقی است. خوب به نظر می رسد ، اما دلیل نامگذاری یک رویداد ATP 1000 این است که برنده 1000 امتیاز رتبه کسب می کند. ایده مشابهی برای ATP 500 و ATP 250. اما تور زنان تغییراتی در امتیازات اهدا شده در رویدادهای تازه نامگذاری شده ایجاد نمی کند. آنها مثل الان می مانند. بنابراین ، برای مثال ، برنده مسابقات میامی اوپن (اجباری برتر تحت نام قدیمی) همچنان 1000 امتیاز کسب می کند. و برنده جام راجرز کانادا (برتر 5 برتر) که قبلاً میزبان آن بود همچنان 900 را کسب می کند. حتی اگر هر دو در حال حاضر 1000 مسابقه WTA باشند. این همه برای از بین بردن سردرگمی طرفداران است.

سپس یک مسئله خاردارتر وجود دارد: پول جایزه. حقوق برابر مسئله اصلی بیلی ژان کینگ و سایر زنانی بود که 50 سال پیش پیش از این تور WTA را راه اندازی کردند. و تنیس دوست دارد که کیف دستی برابر را که در چندین رویداد خود اعم از هر چهار گرند اسلم ، اعطا شده است ، بوق بزند. طبق استانداردهای حامی ورزش ، این امر تنیس را در پیشتاز برابری جنسیتی قرار می دهد. بنابراین به آن اعتبار دهید.

اما آنچه که غالباً نادیده گرفته می شود این است که برخی دیگر از رویدادهای زن و مرد که ظاهراً در یک سطح قرار دارند نکن پرداخت همان. یک مثال عالی ، جام راجرز است. مسابقات مردان و زنان در شهرهای مختلف برگزار می شود (به طور متناوب بین تورنتو و مونترال) اما در همان زمان با همان نام انجام می شود. و با این حال ، آخرین باری که آنها برگزار شد ، در سال 2019 ، رافائل نادال 1.049 میلیون دلار آمریکا به دلیل پیروزی در مسابقات مردان کسب کرد در حالی که بیانکا آندریسکو فقط 521،530 دلار – نیمی از آن – برای پیروزی در زنان دریافت کرد.

این جایی است که بسیاری از مردم می گویند بله ، اما مسابقات مردان درآمد بیشتری از طریق حمایت مالی ، حقوق تلویزیونی و غیره از زنان دارد. این برای مسابقات راجرز کاپ و بیشتر رویدادهایی که قرعه کشی مردان و زنان برگزار می شود صادق است. اما این توجیهی نیست که تنیس داد. در عوض ، شیطان در جزئیات قولی بود که این ورزش سالها پیش برای پرداخت جایزه مساوی برای مسابقات مردان و زنان که با همین نام برگزار می شوند ، داده شد – اگر این مسابقات از اهمیت یکسانی برخوردار باشند.

آن قسمت آخر کلید است. جام راجرز مردان یک رویداد ATP Tour Masters 1000 است – بنابراین ارزش 1000 امتیاز به برنده می رسد. جام راجرز زنان یک رویداد WTA Premier 5 بود – 900 امتیاز برای برنده. از آنجایی که از نظر امتیازات رتبه بندی اهمیت چندانی ندارد ، بد نیست که مسابقه زنان نسبت به مردان کمتر پرداخت کند. این در گرند اسلم ، که ارزش 2000 امتیاز برای برندگان زن و مرد دارد ، پرواز نخواهد کرد. و نه در ایندیان ولز ، میامی یا مادرید ، که برندگان هر کدام 1000 امتیاز می گیرند.

که ما را به تغییرات نام مسابقات WTA بازمی گرداند. همانطور که امتیازات رتبه بندی اعطا شده در رویدادهای Premier 5 قدیمی به طور خودکار با مسابقات Premier Mandatory قدیم تراز نمی شوند – حتی اگر همه آنها را WTA 1000 می نامند – با جایزه یکسان است.

این می تواند باعث سردردهای این ورزش شود. پیش از این ، خواه با این عمل موافق باشید یا نه ، حداقل تنیس می تواند به طبقات متفاوتی از مسابقات مردان و زنان تکیه کند به عنوان نشانه ای از کیفیت متفاوت و ساختار پرداخت آنها (اگر توجیه نباشد). اما اکنون که رده ها تقریباً یکسان – WTA 1000 و ATP 1،000 نامگذاری شده اند – ممکن است توضیح دادن برای همه دشوار باشد که چرا زنان درآمد کمتری دارند.

ما سعی می کنیم تفاوت بین Premier Mandatory و Premier 5 را دریابیم. (Clive Brunskill / گتی ایماژ)

به سرعت…

مربیان و رسانه های فوتبال کانادا آسانترین تماس تاکنون را انجام داده اند. آنها آلفونسو دیویس را به عنوان برنده سهم مردان جایزه بهترین بازیکن سال کانادا در کانادا فوتبال انتخاب کردند. دیویس که ماه گذشته 20 ساله شد ، احتمالاً بهترین فصل را یکی از اعضای تیم ملی مردان کانادا داشته است و نقشی اساسی در قهرمانی بایرن مونیخ در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا و کسب جایزه تازه کار سال لیگ آلمان برای 2019-20-20 . نفرات زن جایزه بهترین بازیکن سال کانادا فردا اعلام می شود. اطلاعات بیشتر در مورد دیویس را اینجا بخوانید.

میکائیل کینگزبری آسیب دیده است. برای سالها ، ما فکر می کردیم که آیا چیزی می تواند بزرگترین اسکی باز مغز را از ادامه دادن به بالاترین رکورد پیروزی خود در جام جهانی باز دارد. به نظر می رسد ، شکستگی ستون فقرات. این کانادایی امروز فاش کرد که هنگام تمرین برای افتتاحیه فصل آخر هفته این هفته در فنلاند ، دو مهره ترک خورده است ، که منجر به از دست دادن یک رویداد برای اولین بار در حرفه خود در جام جهانی خواهد شد. پیش بینی می شود که کینگزبری چهار تا شش هفته غایب باشد که این سه رویداد اول این فصل را پوشش می دهد. اطلاعات بیشتر درباره آسیب دیدگی وی را اینجا بخوانید و شنبه ساعت 9 صبح به وقت زنده درب بازکن مغز را اینجا ببینید.

راکت ها و جادوگران مشکلات را عوض کردند. جان وال و راسل وستبروك هر دو قرارداد دارند كه 80 میلیون دلار آمریكا طی دو سال آینده به آنها تضمین می كند ، به علاوه یك گزینه بازیکن بیش از 45 میلیون دلار برای سال بعد. در این اقتصاد؟ اگر می خواستند به لبرون جیمز یا کاخی لئونارد بروند ، این پرداخت ها به اندازه کافی سخت بلعیده می شوند. اما وال نزدیک به دو سال است که به دلیل مصدومیت بازی نکرده است و وستبروک هنوز هم می خواهد مانند یک MVP با او رفتار شود حتی اگر چهار سال از برد یکی که احتمالاً لیاقتش را نداشت ، برکنار است. هرچند هوستون و واشنگتن راه حلی پیدا کردند: آنها را با یکدیگر عوض کنید. بنابراین وال و یک انتخاب دور اول محافظت شده از لاتاری به سمت راکت ها و وستبروک به سمت جادوگران می روند. درباره معامله ای که سه سال پیش می توانست یک فیلم پرفروش باشد ، اما اکنون فقط یک نوع ناراحت کننده است اینجا را بخوانید.

و در نهایت…

بث هارمون> بابی فیشر؟

ملکه Gambit یک موفقیت بزرگ برای نتفلیکس است و بسیاری از مردم را به شطرنج تحریک می کند. از زمان نمایش در اواخر ماه اکتبر فروش مجموعه ها و کتاب ها در حال افزایش است. در سطح حكایتی بیشتر ، رئیس باشگاه شطرنج كلگری به جكسون ویور از سی بی سی گفت كه از زمان اوج فیشر در دهه 70 ، علاقه زیادی به این بازی ندیده است.

این واقعیت که قهرمان سریال (و با استعدادترین بازیکن شطرنج) یک زن جوان است نیز به نظر می رسد جذابیت بازی را گسترش می دهد – شاید به روشی که حتی فیشر هرگز انجام نداده است. اما برخی از جنسیت گرایی به تصویر کشیده شده در داستان های دهه 1950 و ’60 هنوز هم در زندگی واقعی وجود دارد. Qiyu Zhou قهرمان شطرنج کانادا – چهره ای هارمونسک که فقط 20 سال دارد و در پنج سالگی عنوان ملی فنلاند را به دست آورد – می گوید در جریان محبوب شطرنج در سکوهای Twitch انتقادات بیشتری نسبت به همتایان مرد خود دریافت می کند. اما او هنوز زیبایی و جذابیت بازی ای را می بیند که او “هنری ، علمی و ورزشی ، همه در یک” می خواند. در اینجا در مورد چگونگی بیشتر بخوانید ملکه Gambit می تواند دنیای شطرنج تحت سلطه مردان را در اینجا تغییر دهد.

جدید در CBC Sports

آن را با مورگان کمپبل وارد کنید: اگر دوست دارید در مکانهایی که ورزش ، فرهنگ ، تجارت ، سیاست و نژاد باهم برخورد می کنند افراد باهوش با زاویه هوشمند را بشنوید ، این نمایش را ببینید. در اولین قسمت ، مورگان با مفسر بوکس کوری اردمن در مورد اینکه چطور مبارزه “بازگشت” مایک تایسون در آخر هفته گذشته نیز برای یک برنامه ویدیوی کوتاه که امیدوار است TikTok را از جای خود خارج کند ، یک امر مضر است – و پیوندهایی با دولت ترامپ دارد. سپس ، مگان مک پیک ، پخش کننده بسکتبال و دیو زیرین ، مفسر ورزش / سیاست ، در مورد ارزش رویدادهای ورزشی جدید ، شروع تاریخی سارا فولر در کالج-فوتبال و موارد دیگر بحث می کنند. نمایش را اینجا ببینید:

در قسمت آزمایشی سریال Bring It In with Morgan Campbell ، اعضای هیئت مدیره مگان مک پیک و دیو زیرین در مورد تاریخچه ساخته شده توسط سارا فولر بحث می کنند ، درباره نیاز به رویدادهای جدید در ورزش بحث می کنند و در یک بازی سریع In یا Out از بزرگترین داستانهای این هفته شرکت می کنند. 34:24

شما سرعت دارید هر روز هفته با مشترک شدن در زیر ، Buzzer را در صندوق ورودی خود قرار دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>