تانر بوزر کانادایی تصمیم خود را به آندره آرلوسکی قهرمان سابق UFC رد می کند

تانر سنگین وزن آلبرتا (بولدوزر) بوزر روز شنبه در یک رویداد مهم و اصلی UFC Fight Night با تصمیم خود به آندره (پیت بول) آرلوسکی قهرمان سابق UFC باخت.

هر سه قاضی آن را برای آرلوسکی 41 ساله که 12 سال از بوزر بزرگتر است ، 29-28 به ثمر رساندند.

بوزر اهل بونیویل است که اکنون ادمونتون را به خانه خود صدا می زند ، با دو پیروزی آخر خود سر برگرداند و به عنوان تیم محبوب به جنگ شنبه رفت.

این دو مبارز با احترام زیادی به یکدیگر احترام می گذاشتند و در دو دور اول عمل زیادی انجام نمی دادند. Boser شلوغ تر بود و تعداد زیادی ضربات پا را به زمین وارد کرد اما آرلوسکی قدرت بیشتری در دست داشت.

این سی و سومین مسابقه UFC برای آرلوفسکی بود (30-19-0 با دو مسابقه بدون مسابقه) و پنجمین مسابقه برای بوسر 29 ساله (19-7-1). آرلوسکی اکنون از چهار بازی گذشته خود سه پیروزی کسب کرده است.

رویداد اصلی در تاسیسات تولید Apex UFC ، تیاگو سانتوس را که در ردیف 1 در میان مدعیان سبک وزن سبک قرار دارد ، مقابل شماره 3 Glover Teixeira قرار داد. این اولین مبارزه برای سانتوس از زمان بهبودی از عمل جراحی زانو برای ترمیم آسیب رباط در از دست دادن روده ای به قهرمان آن زمان Jon (Bones) Jones در UFC 239 در جولای 2019 است.

وزن بوزر 232.5 پوند بود که سبک ترین وزن او در عملکرد UFC بود. آرلوفسکی 244.5 پوند بود.

این اولین دور قفس بود که آتش بیش از مشت بود زیرا جنگجویان یکدیگر را احساس می کردند. بوزر موفق شد چندین ضربه پا به زمین وارد کند که آرلوفسکی با پایان دادن به دور محکم روی یک مشت سنگین به سر متصل شود.

در ثانیه نیز بیشتر به همین ترتیب بود اگرچه آرلوفسکی ضربه ای به سر خود زد. بوزر ، که چند ضربه ضعیف وارد زمین کرد ، به وضوح از قدرت آرلوفسکی آگاه بود و با پایان دور تا حدی توسط یک چرخ دنده عقب گرفتار شد.

آنها در سوم احساس شلوغی کردند و Boser همچنان به دنبال یافتن خانه ای برای ضربات خود بود. در حالی که آرلوسکی به دنبال استفاده از قدرت خود بود ، و هنگامی که باسر ارتباط برقرار کرد از پشتیبان گیری کرد.

آرلوسکی اولین بار در UFC 28 در نوامبر 2000 و در حالی که Boser 9 ساله بود ، در UFC 28 انجام شد. کانادایی 13 ساله بود که آرلوسکی ، یک مبارز متولد بلاروس آمریکایی ، کمربند قهرمانی UFC را برای اولین بار در UFC 51 در سال 2005 به دور کمر خود بسته بود.

آرلوفسکی در اولین دور رفت خود در UFC (2000 تا 08) با نتیجه 10-4-0 موفق به کسب پنج مبارزه در حرفه حرفه ای خود شد. او در این مسابقه که از سال 2014 آغاز شده است 9-9-0 است و هیچ مسابقه ای ندارد.

Boser در 27 ژوئن و Rafael Pessoa در 25 ژوئن پیروز چشمگیر KO برابر فیلیپه (Monstro) Lins بود. در مجموع دو بازی رفت 10 دقیقه و 17 ثانیه در مقایسه با 30 دقیقه برای دو بازی اول بود ، و باخت به Cyril ( Bon Gamin) Gane و بر Daniel (Daddy Long Legs) Spitz پیروز شوید.

این پنجمین مبارزه Boser در طی 13 ماه بود – و دومین مورد در مورد قرارداد جدید UFC او بود. قبل از اینکه دیگران از او سبقت بگیرند او در شماره 15 در رده بندی سنگین وزن طلسم کوتاهی داشت.

آرلوفسکی با تصمیم بیش از لینز و بن روتول در دو باخت 29 ثانیه ای KO به Jairzinho (Bigi Boy) Rozenstruik دو پیروزی را در سه بازی اخیر خود به دست آورد. نه مورد از 10 مبارزه قبلی آرلوفسکی از راه دور برگزار شد. او در این مسابقه 4-5 بر صفر بود و هیچ مسابقه ای نداشت.