تئو اپستین از سمت ریاست توله سگ در عملیات بیس بال استعفا داد

تئو اپستین ، که متحمل کاب های شیکاگو با رنج شد و در سال 2016 به قهرمانی خشکسالی کمک کرد ، پس از 9 فصل به عنوان رئیس عملیات بیس بال این باشگاه کناره گیری می کند.

تیم روز سه شنبه اعلام کرد که اپشتین سازمان را ترک می کند ، و مدیر کل جد هویر به جای او منصوب می شود.

اپستین گفت که بعد از فصلی که پیش بینی می کند حداقل یک سال دیگر در کار باقی بماند ، قراردادش در سال 2021 به پایان می رسد. او بارها گفته بود که فکر می کند مدیران اجرایی حدود 10 سال ماندگاری در یک شغل دارند و سال آینده یک دهه از ترک بوستون رد ساکس به شیکاگو گذشته است.

اپستین در بیانیه ای گفت که وقت خود را با توله ها گرامی خواهد داشت و گفت که زمان آن فرا رسیده است که تغییر ایجاد شود.

اپستین 46 ساله ، كه بوستون را در سالهای 2004 و 2007 به مسابقات جهانی رساند ، یكی از 5 مدیر است كه چندین سازمان را به سمت عناوین هدایت می كند. او ، پت گیلیک ، جان شوهرهولز و دیو دومبروسکی تنها کسی است که با تیم های هر لیگ این کار را انجام می دهد.

هنگامی که پس از فصل 2011 به شیکاگو آمد ، اپشتین بر بازسازی عظیم نظارت داشت. او سیستم مزرعه و همچنین عملیات پیش بینی و تجزیه و تحلیل را اصلاح کرد و به تولید یکی از موفقیت آمیزترین موارد در تاریخ حق رای دادن کمک کرد.

توله سگ ها در 9 فصل اپستین سه بار به سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی رسیدند و در سال 2016 قهرمان جام جهانی شدند و خشکسالی مربوط به سال 1908 پایان یافت.

برنده 103 بازی در سال 2016

توله سگ ها فصل گذشته با هدایت دیوید راس ، مدیر تازه کار ، تیم NL Central را با نتیجه 34-26 پس از از دست دادن فصل بعد در سال قبل ، به قهرمانی رساند. اما آنها در سری کارتهای وحشی خود میامی را گرفتند ، و در دو بازی یک برد داشتند.

با حضور ستاره های وطن Kris Bryant و Javier Baez ، معاملات زیرکانه بازیکنانی مانند آنتونی ریتزو و Jake Arrieta ، جذب Jon Lester و استخدام مدیر قبلی Joe Maddon ، توله ها به مدعیان چند ساله تبدیل شدند.

در سال 2016 ، آنها 103 بازی را بردند تا با NL Central فرار کنند ، در سری مسابقات San Francisco را شکست دهند و Los Angeles Dodgers را در سری مسابقات NL برای اولین بار از سال 1945 به بیرون بیاورند.

توله سگ ها در سری جهانی با نتیجه 3-1 از هند به عقب افتادند. در بازی 7 در کلیولند ، آنها در یک هشتم با سه برتری پیش افتادند ، پس از تاخیر کوتاه باران دو گل در دهم کسب کردند و با پیروزی 8-7 آویزان شدند که مایک مونتگومری مایکل مارتینز را با یک زمین نرم به بریانت سوم بازنشسته کرد. ، برپایی یک جشن بیش از یک قرن در ساخت.

505 پیروزی در فصل منظم توله ها از سال 2015 فقط لس آنجلس (528) و هیوستون آستروس (510) را به دنبال دارد. شیکاگو ، داجرز ، نیویورک یانکیس و آستروس تنها باشگاه هایی هستند که در 6 فصل گذشته حداقل 5 بازی در مرحله پلی آف داشته اند. اما از زمان شکست تیم 2017 در لس آنجلس در NLCS ، توله ها در مرحله پلی آف پیشرفت نکرده اند.

هویر جانشین منطقی اپستین است.

آنها هنگامی که Red Sox موفق به کسب دو سری جهانی شد ، در بوستون همکاری کردند و هنگامی که اپستین کار را با توله ها آغاز کرد ، دوباره به هم پیوستند. در این بین ، هویر هدایت عملیات بیس بال سان دیگو را بر عهده داشت.

هویر در بیانیه ای اظهار داشت: “من از 19 سال گذشته 17 سال در کنار تئو کار کردم.” “من نمی توانستم یک مربی بهتر یا یک دوست وفادار و قابل اعتماد تر داشته باشم. او قبلاً با اشتیاق ، خلاقیت ، عقل و رهبری خود دو حق رای دادن را تغییر داده است. من هیچ سوالی ندارم که فصل های بعدی زندگی حرفه ای او به همان اندازه چشمگیر و چشمگیر باشد. تأثیرگذار “