بک لینک رایگان|بک لینک چیست و چه تاثیری بر روی سئو دارد؟

6-آیا آنها در خطر هرگونه هک شدن و یا سرقت اطلاعات قرار گرفته اند؟ یکی از کاربران ما، به 15 موردی که باید قبل از انتخاب شریک لینک مناسب،از قبیل هک شده بودن یا نبودن،کیفیت محتوای نامناسب، ترافیک سایت شریکتان و غیره بررسی شود، اشاره کردهاسـت. Backlink یک کلمه ی لاتین به معنی بازگشت ارتباط است، با استفاده از بک لینک می توان دو سایت یا دو صفحه را به هم پیوند داد، بک لینک پیوندی مهم برای هر سایت است زیرا در رتبه ای که سایت کسب می نمایید تاثیر گذار است، هر لینک می تواند باعث افزایش یا کاهش رتبه شود به همین دلیل لازم است راه های درست لینک گرفتن را بدانید و در مورد لینک های مثبت و منفی اطلاعات بیشتری داشته باشید. سئو (SEO) در واقع مخفف کلمه بهینه سازی موتور های جستجوگر (Search Engine Optimization) می باشد به این معنی که سایت شما باید طوری باشد که موتور های جستجوگر بتوانند آن را بخوانند و البته هدف اصلی شما باید کاربران باشد به طوری که سایتی ارزشمند داشته باشید مگرنه ربات های گوگل دیر یا زود این را متوجه خواهد شد.

می توان آن را یک ابزار SEO گرد و غبار در نظر گرفت. فرض کنید ما در حال نوشتن پستی با موضوع “10 روش درمانی رفتاری شناختی می تواند زندگی شما را بهبود بخشد.” هستیم. همواره بهترین روش اینست به جای اینکه از بلاگ و سایت هایی که از سورس و منبع اصلی استفاده میکنند و مطالب آنها را منتشر میکنند لینک بگیرید،در پی جستجوی سورس و منبع اصلی مطالب باشید و از این سایتهای منبع به صورت مستقیم،لینک بگیرید.چرا که ممکن است وبسایت ها و بلاگ هایی که در بالاتر ذکر شده اند ،اجازه میزبانی مقاله اصلی را نداشته باشند.بنابراین بهتر است که منبع اصلی را پیدا کرده و برای لینک گذاری در آن اقدام کنید. این روش می تواند برای ساختن بک لینک رایگان (backlinks) فوق العاده عالی عمل کند. بک لینک از سایت مرتبط : بک لینک از سایت مرتبط پیوندی مفید است که یک سایت از سایت های مرتبط بگیرید به زبان دیگر زمینه ی فعالیت سایت لینک دهنده و لینک گیرنده مشابه باشد، هنگامی که یک سایت مشابه به شما لینک بدهد گوگل با آن سایت با منزله ی تضمین کننده شما نگاه می کند، هر چقدر آن سایت قوی تر باشد گوگل ارزش بیشتری برای آن قائل می شود.

نکته مهم ساخت شبکه وبلاگی این است که سایت های شما کاملا واقعی و طبیعی باید به نظر برسد تا گوگل متوجه ساختگی بودن آن ها نشود. بک لینک غیر مرتبط با صفحه: تصور کنید موضوع سایت شما فروش لباس است و یک سایت با زمینه فعالیت ساختمان به شما لینک دهد، روبات های گوگل با ترجمه ی کلمات به سرعت مشکوک و متوجه خواهند شد. استفاده از نمودار گرافیکی دقیق و کاربردی که بتواند اطلاعات کامل و درستی را به کاربران ارائه دهد، یکی از روشهای دریافت بک لینک است. گرفتن تعداد زیادی بک لینک در مدت زمان کوتاه: تصور کنید یک سایت در بازه ی یک هفته ای 100 یا 200 لینک دریافت کند، بدون شک این مسئله برای موتور های جستجو مشکوک است و به آنها ثابت می کند لینک ها خریداری شده هستند. 2-آیا راه ارتباطی و یا اطلاعات تماسی در آن سایت وجود دارد؟ انواع بک لینک منفی و تاثیر بک لینک بر سئو سایت: بک لینک منفی عموما لینک های خریداری شده ای هستند که مدیران سایت بابت آن هزینه های زیادی پرداخت می نمایند، بک لینک های منفی با هدف فریب دادن موتور های جستجوگر به دنبال کسب رتبه در کمترین زمان و خالی کردن جیب مشتری هستند.

بلکه برای طبیعی نشان دادن بک لینک های دریافت شده ، می توانید تعدادی لینک بی کیفیت یا نوفالو و … بک لینک شبکه های اجتماعی : فیسبوک، لینکدین، گوگل پلاس، اینستگرام، آپارات شبکه های اجتماعی محبوبی هستند که امکان لینک دادن را طبق قوانین به کاربران می دهند و می توانند باعث افزایش ترافیک بازدید کنندگان سایت شما گردند. اگر درصد زیادی از لینک های شبکه pbn شما فقط به سایت هدف خودتان باشد گوگل مشکوک شده و اثر لینک های شما کم خواهد شد. زیرا آنها سهم بیشتری از مخاطب ها را به سمت محتوای خود میبرند. اگر وبسایتی،از مقالات و مطالب سایتهای مرجع،و یا از محتواهایی بسیارکوتاه و با کلمات کلیدی زیاد استفاده میکند،احتمالا یک سایت خوب برای لینک سازی نیست.برای مطمئن شدن از وجود چنین وبسایت هایی میتوانید محتوای مورد نظرتان را از طریق یک جستجوگر اسناد و مدارک،بررسی کنید و اگر محتوای دایرکتوری بازگردانده شد،از اشتراک با این سایت اجتناب کنید.

وب سایت خود را حتماً در Google My Business ثبت کرده و لینک آن را در این پلتفرم قرار دهید. اگر میخواهید هر 3 پلن رپوتاژ ویژه رایاطرح را یکجا داشته باشید میتوانید در پلن 4 با قیمتی بی نظیر این سرویسها را یکجا سفارش دهید. هر جا که از لوگوی سایتتان استفاده شده است، میتوانید به وب سایت قرار دهنده ایمیل زده و از آنها بخواهید که لوگوی سایت قابل کلیک کردن باشد. به این مورد توجه کنید، هر وقت داشتید محتوا تولید می کردید چه متنی چه بصری باید یادتان باشد شما از تولید آن محتوا قصد دارید توجه عموم را به برند خود جلب کنید. قطعا آن لینک برای سایت شما ارزشمند خواهد بود. به شخصه بـرای من،فقدان نمایش در گوگل،یک نشانه روشن از وجود مشکلی با یک وبسایت است.اگر در گوگل به دنبال سایتی گشتید و ظاهر نشد،طبیعتا نشانه ی خوبی نیست و من به احتمال زیاد به طور کلی از ایـن سایت فاصله میگیرم! همچنین شما می توانید به افرادی که به سایت شما لینک داده اند تماس بگیرید و از این کار تشکر کنید و بگوید این مطلب به چه اندازه برای مخاطبان شما مفید بوده. من همیشه جستجو میکنم که آیا ویروس های گوناگون در سایت مقصد وجود دارد یا خیر.به عنوان مثال حملات ویروس فارما ، مربوط به بخش کدهای وبسایت میباشد و خرابی های ناشی از آن،اگرچه ممکن است کاملا در سایت به وضوح به چشم نیاید،اما مطمئنا در زمان جستجو،تاثیر خود را میگذارد.