با وجود برنامه های پیشگیرانه ، Blue Jays با ادامه جلسات زمستانی بیشتر خاموش است

یک امضای سریع در ابتدای دوره بازی های آزاد بیس بال ، یک ماه بی تحرکی نسبی برای تورنتو بلو جیز به دنبال دارد.

جلسات زمستانی مجازی بیس بال در حال انجام است که می تواند بازار را تغییر دهد زیرا بازار آرام می تواند با یک خرید بزرگ معامله شود. آبی جی ها که قصد داشتند در این فصل غیر فعال عمل کنند ، به نظر می رسد وقت منتظر رسیدن فرصت مناسب را سپری می کنند.

جو شیهان ، دستیار مدیر کل بلو جیز گفت: “من فکر می کنم پرخاشگری به نوعی در چشم بیننده است.” “تیم ها می توانند فکر کنند که پرخاشگرانه عمل می کنند یا تیم ها فکر می کنند در حال مرور هستند و ممکن است نماینده یا تیم دیگر احساس دیگری داشته باشد.

“من فکر می کنم که مقداری از آن حرکت در ذهن ما حداقل به نوعی در حال پیشرفت است اما شما هرگز واقعاً نمی دانید تا جایی که چیزی وجود داشته باشد ، [until] انجام شد.”

شیهان روز سه شنبه در یک کنفرانس ویدئویی نیم ساعته با اصطلاحات کلی صحبت کرد ، و از جزئیات برنامه های بالقوه یا پیشرفت جلوگیری کرد.

جلسات زمستانی امسال به دلیل همه گیری COVID-19 عملا در حال برگزاری است. این تعاملات از راه دور که در ابتدا برای یک مرکز همایش / هتل در دالاس برنامه ریزی شده بود ، از الگوی مشابه جلسات ماه گذشته جنرال موتورز پیروی می کند.

هر دو گردهمایی به طور سنتی زمینه را برای امضای نماینده آزاد و گفتگوهای تجاری فراهم می آورد. امسال اما گفتگوی بزرگنمایی و مکالمات تلفنی جای جنجال لابی هتل بین عوامل ، مدیران و اعضای رسانه ها را گرفته است.

در حال حاضر ، نام های بزرگی مانند George Springer ، DJ LeMahieu ، Trevor Bauer و JT Realmuto هنوز در دسترس هستند و داد و بیداد تجاری به زودی باید یک چرخ دنده بالاتر پیدا کنند. به نظر می رسد این مسئله مربوط به زمان سقوط اولین دومینوی بزرگ باشد.

شيهان گفت: “معاملاتي كه ما ديده ايم از آنچه در چند سال گذشته مشاهده كرده ايم خارج نبوده است.” “من فکر می کنم رقابت خوبی در این رقابت ها وجود دارد [top] بازیکنان و آن بخش از بازار فقط به این دلیل که هر تیمی را بهتر می کنند. “

در حال جستجو برای بهبود در الماس است

آبی جی ها دارای مناطق مختلفی هستند که به دنبال پیشرفت هستند ، از جمله شروع زمین زدن ، عمق میدان و دفاع کلی تیم.

شیهان گفت: “من فکر می کنم که واقعاً خوش شانس هستیم که لیست ما انعطاف پذیر است و می توانیم بازیکنان خوبی را در بسیاری از مناطق دنبال کنیم و بعد از آن توانایی این را داریم که آنها را به لیست بفرستیم.”

مدیر کل راس اتکینز سرمایه احتمالی را دارد و به نظر می رسد توانایی مالی برای انجام برخی اقدامات بزرگ را دارد. این سال بزرگ باقی مانده است که آیا تیم پس از بازگشت به پلی آف امسال برای اولین بار از سال 2016 ، به شدت برای رقابت واقعی 2021 تلاش می کند یا به تدریج افزایش می یابد.

آبی جی ها اولین تیمی بودند که پاییز امسال بازیکن آزاد را به خدمت گرفتند که یک ماه پیش رابی ری چپ دست را به یک قرارداد یک ساله بستند. او اولین 181 بازیکن آزاد بود که قرارداد جدیدی گرفت.

تورنتو این هفته با اضافه کردن پارچ های آنتونی کاسترو و واکر لوکت از سیم معافیت برای ایجاد لیست 40 نفره ، اقدام به جابجایی جزئی کرد. پیش نویس قانون 5 بیس بال برای روز پنجشنبه تنظیم شده است.

ممکن است Blue Jays برای رفع نیازهای خود چند هفته یا حتی تا سال نو صبر کند. قرارداد بزرگ خرید آزاد تورنتو در سال گذشته – معامله ای چهار ساله 80 میلیون دلاری برای هیون جین ریو با ارزش 80 میلیون دلار – تا 27 دسامبر به اتمام نرسید.

اردوی آماده سازی بیش از دو ماه دیگر آغاز می شود و مسابقات مقدماتی پیش فصل 27 فوریه برابر فیلادلفیا برگزار می شود. آبی جی ها که فصل گذشته 32 تا 28 سال بودند ، مبارزات انتخاباتی 2021 را از اول آوریل برابر نیویورک یانکی آغاز می کنند.