با تأیید فروش رکورد فروش نیویورک متس به استیو کوهن ، دوران ویلپون نزدیک است

هنگامی که صاحبان بیس بال لیگ برتر روز جمعه به تصویب فروش این تیم به مدیرعامل صندوق های سرمایه گذاری میلیاردر استیو کوهن رأی دادند ، کنترل خانواده ویلپون بر روی نیویورک متز به پایان خود نزدیک شد.

یکی از آشنایان به این جلسه به آسوشیتدپرس گفت: رای گیری 26-4 بود ، زیرا خواستار ناشناس ماندن شد زیرا رای گیری اعلام نشده بود. کوهن به 75 درصد تأیید احتیاج داشت.

ارزش انتقال از خانواده های ویلپون و کاتز حق رای دادن بین 2.4 میلیارد دلار و 2.45 میلیارد دلار ارزش دارد ، که برای یک تیم بیس بال رکورددار فروش 2 میلیارد دلاری لس آنجلس داجرز از فرانک مک کورت به مدیریت بیس بال گوگنهایم در سال 2012 است. احتمالاً ظرف 10 روز بسته می شود.

کوهن متعهد شد که در خارج از فصل 9.5 میلیون دلار پرداخت اضافی برای کارمندان مبتلا به بیماری همه گیر تزریق کند.

کوهن در بیانیه ای گفت: “من فروتن هستم که صاحبان MLB مرا تأیید کرده اند که مالک بعدی ملاقات های نیویورک باشم.” “داشتن یک تیم یک امتیاز بزرگ و یک مسئولیت عالی است.”

نهادی که توسط کوهن کنترل می شود 95 درصد حق رای دادن را در اختیار خواهد داشت و خانواده های ویلپون و کاتز 5 درصد تیم را حفظ خواهند کرد.

سندی آلدرسون ، مدیر کل سابق متز ، به عنوان رئیس تیم برمی گردد.

کوهن گفت: “من و خانواده ام طرفداران مادام العمر مت هستیم ، بنابراین ما واقعاً از این موضوع هیجان زده هستیم.” “با ارائه نمایندگی رایگان از یکشنبه شب ، ما در حال تلاش برای بستن سریع هستیم.”

کوهن گفت که همه مت ها ، کارمندان ، از جمله محافظین اتحادیه ، محافظان امنیتی و مهندسان ، حقوق بازسازی شده قبل از همه گیری را از روز یکشنبه دریافت می کنند که کاهش 5-30 درصدی حقوق را در ماه مارس آغاز می کند. وی ارزش این ترمیم را بیش از 7 میلیون دلار ارزیابی کرد.

یک صندوق امدادی فصلی از روز یکشنبه آغاز می شود و تا روز افتتاحیه برای حدود 1000 کارمند Citi Field از پیمانکاران فرعی ادامه می یابد که هر یک را برای 500 دلار ماهانه واجد شرایط می کند ، تعهدی در حدود 2.5 میلیون دلار.

تعهد توسعه جامعه

کوهن متعهد شد که کمک های بنیاد متس را “به طرز چشمگیری افزایش دهد” و اهداف غیر انتفاعی و سودمندی را در منطقه سیتی فیلد در اولویت قرار دهد. وی موافقت كرد كه 17.5 ميليون دلار به برنامه هاي توسعه يافته توسط شهر نيويورك براي كمك به بخش هاي كوچك از طريق شركت توسعه اقتصادي شهر نيويورك اهدا كند.

کوهن اعلامیه خود را به عنوان بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک اعلام کرد که این شهر با فروش مخالفت ندارد. این شهر حق بازبینی در مورد پیشنهاد انتقال اجاره نامه سیتی فیلد ، خانه متس از سال 2009 را داشت.

گروه مالکیت فعلی متس توسط فرد ویلپون ، برادر همسر سائول کاتز و پسر ویلپون جف ، مدیر عامل تیم هدایت می شود. فرد ویلپون 22 نوامبر 84 ساله شد و کاتز 81 ساله.

راب منفرد ، کمیسر بیس بال در بیانیه ای گفت: “ما از دهه ها خدمت فرد به کمیته های لیگ و حاکمیت بازی قدردانی می کنیم.” “استیو اشتیاق مادام العمر خود به سرخپوشان را به سرپرستی تیم شهر خود خواهد رساند و همچنین رهبری بیس بال بسیار محترمی نیز به او ملحق خواهند شد. من معتقدم استیو سخت تلاش خواهد کرد تا تیمی ارائه دهد که طرفداران متس بتوانند به آن افتخار کنند. “

کوهن 64 ساله مدیر عامل و رئیس مدیریت دارایی Point72 است. وی ابتدا 8 درصد سهام مشارکت محدود در Mets را در سال 2012 به مبلغ 40 میلیون دلار خریداری کرد.

فرد ویلپون در بیانیه ای گفت: “من می دانم كه استیو کوهن و خانواده اش همان اشتیاق ما را نسبت به متس و این شهر دارند.” “استیو به تعهد دیرینه این سازمان در حمایت از جامعه ما و افراد نیازمند ادامه خواهد داد و بر آن تأكید خواهد كرد ، كه در این زمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وی از نظری كه سائول ، جف و من مدتهاست عقیده داریم ، است كه مالکیت متس یک اعتماد عمومی است. “

ویلپونز با درگیری مادوف مانع شد

ناشر Doubleday & Co. Mets را در 24 ژانویه 1980 از خانواده صاحب موسس Joan Payson به مبلغ 21.1 میلیون دلار خریداری كرد ، این شركت 95 درصد تیم را مالك این شركت بود و 5 درصد Wilpon را صاحب كنترل بود.

هنگامی که Doubleday & Co. به Bertelsmann AG فروخته شد ، ناشر سهام خود را در این تیم در 14 نوامبر 1986 به قیمت 80.75 میلیون دلار به Wilpon و Nelson Doubleday فروخت ، كه صاحبان 50-50 شدند.

ویلپون و شرکای Sterling Equities او خرید Doubleday را در 23 آگوست 2002 به پایان رساندند و به آنچه تبدیل شده بود به یک مشارکت سخت تبدیل شد. بر اساس ارزیابی اولیه ، Doubleday 137.9 میلیون دلار دریافت می كرد – نیمی از ارزش 391 میلیون دلاری تیم پس از حساب كردن بدهی. ویلپون شکایت کرد و طرفین سپس توافق کردند.

مت ها در زمان کنترل ویلپونز موفق به کسب هیچ عنوانی نشدند و ده سال آخر آنها با ضررهای مالی ناشی از طرح برنارد مادوف پونزی روبرو شد.

فرد ویلپون گفت: “این افتخار و افتخاری برای خانواده های ما بوده است که در 40 سال گذشته بخشی از این امتیاز عالی بوده اند.” “ما می خواهیم قدردانی عمیق خود را از هواداران وفادار و پرشور خود ، که طی سالهای گذشته به طور مداوم از این سازمان حمایت می کردند ، ابراز کنیم. ما همچنین می خواهیم از بسیاری از بازیکنان ، مدیران ، مربیان و کارمندان فداکار بزرگ که با آنها بوده ایم ، تشکر کنیم. ممتاز برای کار با این سالها. “

کوهن مشاوران سرمایه SAC را کنترل کرد ، که در سال 2013 به اتهام کلاهبرداری جنایی مجرم شناخته شد. SAC موافقت کرد 900 میلیون دلار جریمه بپردازد و 900 میلیون دلار دیگر نیز به دولت فدرال جلب كند ، اگرچه 616 میلیون دلار كه شركتهای SAC قبلاً برای پرداخت اقدامات موازی كمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریكا توافق كرده بودند از 1.8 میلیارد دلار كم شود.