باسیت بلو جیز با پرتاب جواهر بر متس، برای تولد فرزندش به تورنتو بازگشت.

کریس باسیت پس از 91 دقیقه تأخیر باران، آماده بازگشت به تورنتو با شروع زایمان همسرش بود و تیم سابق خود را با سه ضربه شکست داد تا بلو جیز میهمان را با نتیجه 3-0 بر نیویورک متس پیش بیاورد. جمعه.

جسیکا همسر باسیت قرار بود دومین فرزند خود را پس از دخترش لندری به دنیا بیاورد.

بازی قرار بود ساعت 7:10 بعد از ظهر شروع شود اما در ساعت 20:41 شروع شد و به پایان نرسید تا اینکه کمی بعد از ساعت 11 شب جورج اسپرینگر شب را با هومینگ در زمین دوم جاستین ورلاندر آغاز کرد.

باسیت (6-4) فصل خود را با 8 ضربه ضربتی به پایان رساند و هیچ یک راه نرفت و 101 زمین پرتاب کرد. او کار خود را در لیگ بزرگ با اوکلند آغاز کرد، پیش از فصل 2022 به متس مبادله شد و با قراردادی 63 میلیون دلاری با بلو جیز ترک کرد.

او از زمان باخت بازی سرنوشت‌ساز 3 از سری بازی‌های Wild Card NL مقابل سن دیگو در اکتبر گذشته به سیتی فیلد نرفته بود.

راست دست 34 ساله در سومین بازی از پارازیت اول و سوم و بدون خروج فرار کرد و براندون نیمو و جف مک نیل را در پنجره‌های بازشو در اطراف ضربه سوم فراخوانی به فرانسیسکو لیندور بازنشسته کرد. در آن دوره، یک رگه متشکل از 14 ضربه متوالی شروع شد که برای باسیت بازنشسته شدند.

تیم مایزا با دو اوت و هیچ یک در هشتم تسلیم شد و زمانی که ضربه به دلیل نقض ساعت زمین با شمارش 2-2 خوانده شد، نیمو را زد.

مطالب جذاب پیشنهادی
شیر برقی و انواع آن

جردن رومانو چهار ضربه زننده را برای چهاردهمین سیو خود در 15 موقعیت به پایان رساند. نیویورک هشت بار خالی شده است که با مجموع متس در سال گذشته مطابقت دارد.

اسپرینگر موفق شد پنجاه و چهارمین امتیاز هومر خود را به دست آورد و آلفونسو سوریانو را برای دومین بار پس از ریکی هندرسون 81 برابر کرد. نیویورک در اولین مسابقه این فصل با نتیجه 46-13 پیشی گرفته است.

داولتن وارشو یک هومر دو ران در هشتم جف بریگام اضافه کرد.

ورلاندر (2-3) پنج ضربه را از دست داد و هشت ضربه را در شش اینینگ زد. او 117 زمین پرتاب کرد که بیشترین تعداد از یک لیگ برتر در این فصل و بیشترین برای ورلاندر از سال 2019، قبل از جراحی تامی جان.

نیویورک به 16-1 سقوط کرد که شروع کننده حداقل 6 اینینگ طول بکشد.

متس بازیکنان سابق هاوارد جانسون و آل لیتر را به همراه گری کوهن و هاوی رز، پخش کننده ها، قبل از بازی روز شنبه وارد تالار مشاهیر خود خواهند کرد. مدیر قدیمی روابط رسانه ای جی هورویتز نیز قبل از اینکه Blue Jays RHP Jose Berrios (5-4, 3.86 ERA) با Mets RHP Tylor Megill (5-3, 4.67 ERA) مخالفت کند مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.