اوگر-آلیاسیمه در فینال مسترز پاریس در 3 ست عنوان اول خود را در دو ضرب ATP به دست می آورد

فلیکس اوگر-آلیاسیمای کانادایی و هوبرت هوراکاچ ، شریک لهستانی خود پس از کسب 16 امتیاز از 19 امتیاز نهایی در روز یکشنبه فینال مسترز پاریس ، هردو هوراكز شریک لهستانی خود را برای اولین بار به عنوان قهرمانی در دو ضرب اعلام كردند.

آنها برونو سوارس از برزیل و میت پاویچ از کرواسی را 6-7 (3) ، 7-6 (7) ، 10-8 در برسی آرنا شکست دادند.

اوگر-آلیاسیمه و هوراکاچ که در دومین تورنمنت خود با هم بازی می کردند ، پس از پیروزی در نیمه نهایی با نتیجه 6-2 ، 1-6 ، 10-5 در نیمه نهایی مقابل لوکاس کوبوت لهستانی و مارسلو ملو برزیل ، 5 امتیاز بازی را نجات دادند.

عنوان قهرمانی آلیاسیمه و هوراكز شامل پیروزی بر 10 نفر برتر رابرت فراه – كلمبیایی متولد كانادا – و هوراسیو زبالوس آرژانتینی (شماره 1) ، جان پیرز و مایكل ونوس استرالیایی (شماره 7) و كوبوت و ملو رده چهارم بود.

در تک نفره ، دوشنبه هفته گذشته Auger-Aliassime در مارین چیلیچ ، پیشکسوت کروات ، در اولین دور در پاریس حذف شد و در بیشتر مدت بازی با سرویس خود تلاش کرد.

چند روز قبل ، Auger-Aliassime در اولین دور مسابقه Eraste Bank Open در وین ، اتریش ، یک مسابقه کاملاً کانادایی را به Vasek Pospisil از ونکوور واگذار کرد.

روز پنجشنبه ، اوگر-آلیاسیمه 20 ساله در یک پست توئیتری اعلام کرد که در حال جدایی از مربی دیرین گیومس مارکس است ، اظهار داشت که آنها “با نهایت صداقت و احترام به یکدیگر” به این همکاری خاتمه می دهند.