اورلاندو سیتی از ضربات وحشی ، 2 قرمز مقابل NYCFC جان سالم به در برد تا به نیمه نهایی کنفرانس شرقی برسد

گل بنجی میشل در ضربات پنالتی دوم و دفع دیر هنگام یک مدافع ذخیره احضار شده برای بازی دروازه بان باعث شد تا اورلاندو سیتی با پیروزی وحشتناک 1-1 (6-5) مقابل NYCFC در روز شنبه به مرحله نیمه نهایی کنفرانس MLS راه یابد.

نفر بعدی Orlando در تاریخ 29 نوامبر به مصاف فیلادلفیا یا شماره 8 New England می رود.

اورلاندو فکر کرد که در پایان اولین ضربات پنالتی پیروز شده است ، وقتی دروازه بان پدرو گالس ضربه پنالتی پنجم NYCFC را دفع کرد. اما در طول جشن کوتاه تیم ، مقامات حکم کردند که گاله زودتر خط خود را ترک کرد و کارت زرد دوم او را گرفت. گالزه سپس هنگامی که تماس را به مناقشه می کشد کارت قرمز گرفت.

داوران نتیجه گرفتند که برایان روو دروازه بان پشتیبان اورلاندو فاقد صلاحیت است و همین امر او را مجبور به بازی در اختیار بازیکن دفاع مرکزی رودریگو شلگل می کند. اورلاندو مدت کوتاهی شمارش ضربه پنالتی را از دست داد و فکر کرد که پس از برگشت شلگل از NYCFC و شروع به جشن گرفتن ، پیروز شده است. سپس میشل وارد عمل شد تا آن را خاتمه دهد.

ویدئو: بعید است رودریگو شلگل قهرمان پیروزی اول بازی اورلاندو در مرحله پلی آف را بدست آورد:

پس از دریافت کارت قرمز به دروازه بان اورلاندو ، پدرو گالزه در ضربات پنالتی ، دفاع میانی ذخیره ای رودریگو شلگل جایگزین او شد و گودموندور تورینینسون را متوقف کرد و منجر به برنده بازی بنجی میشل شد. 3:50

مطالب جذاب پیشنهادی
اتاوا با اشاره به خطر COVID-19 محدودیت های سفر بین المللی را گسترش می دهد

در دقیقه پنجم اورلاندو روی یک ضربه پنالتی از جانب نانی به گل رسید ، نتیجه یک توپ دستی در محوطه جریمه مقابل آنتون تینرهولم از NYCFC بود.

سه دقیقه بعد ، ماکسیم چانوت آن را با ضربه سر یک ضربه کرنر از روی عیسی مدینه بست.

گالزه حتی در نیمه اول با چهار سیو به حفظ آن کمک کرد. در دقیقه 43 ، گالسه برای جلوگیری از انکار والنتین کاستلانوس و کیتون پارک ها با فاصله چند ثانیه دست به سیو زد.

خدمه درگیری احتمالی را با TFC تنظیم کردند

پدروس سانتوس ، دارلینگتون ناگبه و گیاسی زاردس گلزنی کردند و تیم کلمبوس کرو روز شنبه با نتیجه 3-2 تیم نیویورک ردبولز را شکست داد و به نیمه نهایی کنفرانس شرقی MLS صعود کرد.

کلمبوس رده سوم در تاریخ 29 نوامبر در برابر برنده مسابقه سه شنبه شب بین تورنتو FC رده دوم و شماره 7 نشویل بازی خواهد کرد.

کادن کلارک هفده ساله در دقیقه 23 به ردبول ها برتری داد. سانتوس در دقیقه 26 آن را روی یک ضربه پنالتی به تساوی کشاند ، ناگبه در دقیقه 46 تیم کرو را پیش انداخت و زاردس در دقیقه 68 نتیجه را 3-1 کرد.

برایان وایت در دقیقه 90 برای نیویورک گلزنی کرد.