اسلاید بلو جیز با مبارزات بیشتر مانوآ در باخت به ری ادامه می یابد

زک افلین سومین برنده هفت بازی لیگ های بزرگ شد و تامپا بی ریز روز پنج شنبه الک مانوا و تورنتو را با نتیجه 6-3 شکست داد و سه از چهار را از بلو جیز برد.

افلین (7-1) اجازه یک ران و 6 ضربه را در هفت اینینگ داد زیرا ریس (15-37) پیشرو در لیگ برتر برای دومین بار در این فصل هفت پایگاه را به سرقت برد و در خانه به 24-5 ارتقا یافت. او به هم تیمی اش شین مک کلانهان (8-0) و جو رایان از مینه سوتا (7-1) به عنوان برنده ترین پرتابگر لیگ های بزرگ پیوست.

Manoah (1-5)، برنده 16 بازی در سال گذشته، پس از رها کردن پنج ران، سه ضربه و پنج راه رفتن در طول سه اینینگ با 6 ضربه زدن، رشته بدون برد خود را به 9 شروع افزایش داد. او فقط 44 زمین از 87 زمین را برای ضربات پرتاب کرد و ERA او از 5.15 به 5.53 صعود کرد. رایز در حالی که او روی تپه بود، پنج پایه را دزدید.

تورنتو (26-25) 9 بر 11 شکست خورده است و در ماه می 8 بر 15 است. آبی‌جی‌ها پس از 43 بر 33 در سال گذشته، 6-15 در بازی بخش هستند. آنها 10-½ از ریس عقب می افتند و تیم ها تا شش بازی در 10 روز پایانی فصل دوباره با هم روبرو نمی شوند.

پس از اینکه بلو جیز در بازی نهم مقابل جیک دیکمن، بیس ها را با یک گل پر کردند، کالین پوچه وارد شد و بو بیشت را در چهار زمین پیاده کرد و یک مگس فداکاری برای ضربه زدن به ارنی کلمنت تسلیم کرد. پوچه اولین سیو خود را در این فصل زمانی انجام داد که ولادیمیر گوئررو جونیور وارد یک بازی پایانی شد.

Early اجرا می شود doom Jays

واندر فرانکو در تک آهنگ رندی آروزارنا در اولین دو ران تامپا بی سه برابر کرد و گل زد. آروزارنا دوم شد و سوم شد. پس از آن هارولد رامیرز یک بازی دوگانه با پایان پایانی بالقوه انجام داد که کاوان بیگیو، بازیکن پایه دوم آن را شکست داد و تنها توانست در مرحله دوم به عنوان آروزارنا به خانه بازگردد.

جاش لو با دو گل دوم در بازی دوم بازی را 3-1 کرد. مانوآ، که 62 زمین را از طریق دو اینینگ پرتاب کرد، با ضربه زدن براندون لو به سمت پایه های بارگذاری شده، از آسیب بیشتر جلوگیری کرد.

تیلور والز به عنوان بخشی از توپ ربایی دوگانه سوم شد و در یک پرتاب اشتباه توسط آلخاندرو کرک در یک سوم دو ران به گل رسید.

فرانکو پایه های شانزدهم و هفدهم خود را دزدید و گلزنی کرد تا در سینگل هفتم آروزارنا از آدام سیمبر، ریس را پیش بیاندازد.

براندون بلت تورنتو اولین آهنگ RBI را داشت.