احمد العوادی، مدیرعامل شنای کانادا، مرخصی شخصی می گیرد

به گفته این سازمان، احمد العوادی، مدیر اجرایی شنای کانادا، از روز دوشنبه مرخصی شخصی خواهد گرفت.

سوزان پائولینز، مدیر عملیات و توسعه ورزش، به عنوان سرپرست مدیرعامل منصوب شد.

این سازمان در بیانیه ای اعلام کرد که هیئت مدیره شنای کانادا روز پنجشنبه به کارکنان و شرکای کلیدی خود اعلام کرد.

مری سی لین، رئیس باشگاه شنای کانادا، گفت: ما از احمد و مرخصی او بسیار حمایت می کنیم. «هیئت مدیره به تیم مدیریتی که احمد ساخته است اعتماد کامل دارد.

سوزان و تیم در موقعیت خوبی برای ادامه اجرای و حمایت از برنامه و اهداف استراتژیک سازمان و مدیریت عملیات روزانه قرار دارند.

این اعلامیه کمی بیش از یک سال پس از بازی های المپیک تابستانی 2024 منتشر شد.

کانادا در سال‌های اخیر به عنوان یک قدرت شنا ظاهر شده است و انتظار می‌رود در پاریس برای کسب مدال در چندین رشته رقابت کند.

العوادی از سال 2013 مدیرعامل بوده است. شنای کانادا اطلاعاتی در مورد مدت مرخصی او ارائه نکرد.

العوادی در بیانیه ای گفت: سوزان و بقیه تیم و کارکنان ارشد استثنایی ما به اجرای استراتژی و برنامه های عملیاتی ما در حالی که برای بازی های المپیک و پارالمپیک پاریس 2024 آماده می شویم، ادامه خواهند داد. سوزان تمام اعتماد من را دارد و او بدون از دست دادن این سازمان را رهبری خواهد کرد.

“برنامه استراتژیک قوی”

پائولینز در سال 2017 به کارکنان شنای کانادا پیوست و در سال 2021 مدیر شد. او قبلاً 20 سال را با بانک مونترال گذرانده بود.

پائولینز گفت: “ما یک برنامه استراتژیک قوی و یک تیم رهبری داریم که به آنچه احمد ساخته است ادامه خواهد داد.” “من مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با هیئت مدیره شنای کانادا، تیم رهبری ارشد و همه کارکنان در ماه های آینده در پیشبرد همه پروژه ها و استراتژی ها هستم.”

پائولین بیش از 45 سال است که در شنا مشغول است. او به عنوان استاد رسمی، داور لیست فینا و مسئول فنی در بازی‌های Pan Am در سال 2015 در تورنتو خدمت کرده است.

مطالب جذاب پیشنهادی
دابل دابل آلیسا توماس خورشید را از میستیک عبور می کند

شنای کانادا گفت که او با شرکای خود یعنی Sport Canada، کمیته المپیک کانادا، کمیته پارالمپیک کانادا، مالک سکو، و بخش های استانی کار خواهد کرد.