آلپاین کانادا تیم ها را در میان نگرانی های روزافزون COVID-19 به خانه می فرستد

آلپاین کانادا در میان نگرانی های روزافزون نسبت به COVID-19 در مرکز آموزش خود در سوئیس ، برخی از تیم های خود را به خانه خود باز می گرداند.

این سازمان روز چهارشنبه در بیانیه ای به CBC Sports گفت كه به دلیل افزایش تعداد ویروس در اروپا ، ورزشكاران به كانادا برمی گردند.

“سلامتی و سلامتی ورزشکاران و مربیان ما همیشه در درجه اول قرار دارد. شیوع COVID-19 در اروپا نیاز به تغییراتی در برنامه های آموزشی آلپ کانادا دارد ، از جمله تصمیم گیری برای انتقال برخی از تیم ها به مکان های کانادا که ورزشکاران می توانند در آن شرکت کنند. آموزش برف با پیش بینی مسابقات جام جهانی و مسابقات جهانی “، آلپ کانادا گفت.

اوایل روز چهارشنبه ، یک گزارش CTV News اظهار داشت که چندین عضو تیم کراس اسکی ، که زیر چتر آلپ قرار دارد ، به ویروس مبتلا شده اند ، از جمله یکی از آنها به شدت بیمار بود. CBC Sports به طور مستقل گزارش را تأیید نکرده است.

Alpine Canada تایید مثبت اعضای تیم خود را تأیید نکرده است.

بیانیه ادامه داد: “آلپ کانادا همچنان با پروتکل های بهداشتی و ایمنی قوی منعکس می شود ، که مقررات و راهنمایی های بهداشت عمومی را منعکس می کند. با احترام به ورزشکاران شخصی و مربیان برای حفظ حریم خصوصی پزشکی ، ما در مورد شایعات یا گمانه زنی ها در مورد مسائل مربوط به بهداشت شخصی اظهار نظر نمی کنیم”.

قرار است مسابقات جام جهانی کراس اسکی 4 دسامبر در وال تورنس فرانسه آغاز شود.

مطالب جذاب پیشنهادی
پانترز با پیروزی در بازی 7 OT رکورددار بروینز را شوکه کرد و در دور دوم به مصاف لیفز رفت.

در بیانیه قبلی Alpine Canada که به CTV News ارسال شده بود ، آمده بود که تیم به دلایل لجستیکی در حال بازگشت به کانادا است و مسابقات در ماه های نوامبر و دسامبر به تعویق افتاده یا لغو شده اند.

در حال حاضر سوئیس با 10،073 مورد جدید و 84 مورد مرگ و میر جدید در سراسر کشور در روز سه شنبه ، یک نقطه داغ COVID-19 محسوب می شود.